Allmän information

Allmän information

Nuvarande styrelse:

Ellinor Stattin, ellinor@ajabajacancer.se

Tove Malm, tove@ajabajacancer.se 

Katties Brunberg, katties@ajabajacancer.se

Hugo Albrektson, hugo@ajabajacancer.se


Kontaktpersoner

Ewa Pauli, ewa@ajabajacancer.se

Malin Mohlkert, malin@ajabajacancer.se

Karin Karlström, Karin@ajabajacancer.se

Monika Lindkvist Darander, monika@ajabajacancer.se


Revisor:

Maria Persson


Auktoriserad revisor:

Anna Wretholm, Allegretto


Valberedning:

Ewa Pauli och Malin Mohlkert valberedning@ajabajacancer.se


Organisationsnummer:

802515-8802


Bankgironummer:

900-7592


Swish:

9007592


IBAN:

SE14 8000 0832 7969 4088 5814


BIC:

SWEDSESS

SWEDESSXXX


Kontakt:

info@ajabajacancer.se


AjaBajaCancer har 90-konto och hela verksamheten kontrolleras av Svensk Insamlingskontroll.